• You have no bookmark.

Your Wishlist : 0 listings

Місія

З кожним роком інформаційні технології все міцніше входять в наше життя. Завдяки їх стрімкому розвитку все більш популярними стають технології віртуальної (VR) і доповненої (AR) реальності.

Люди все більше цікавляться програмами, в яких віртуальна і реальне життя перетинаються і доповнюють одне одного.

Навігатори зі стрілками і покажчиками, ігри з доповненою реальністю, фільми з повним зануренням у те, що відбувається на екрані і багато іншого набирають популярність. Важливі переваги AR і VR – видовищність і можливість застосування в багатьох сферах життя, від навчання до реклами.

about-project-page-headline-image.png
mission-chart-new2.jpg

За прогнозами світовий ринок доповненої реальності виросте з 5.91 млрд доларів зараз до 198 млрд доларів цу 2025 році. Також, буде рости і кількість користувачів продуктів з доповненою реальністю (з 68,7 млн. Користувачів в 2019 році до 85 млн. Користувачів в 2021) і віртуальною реальністю (з 42,9 млн. Користувачів в 2019 році. До 57,1 млн . користувачів в 2021 г. – згідно зі звітом eMarketer).

Новий етап у розвитку сфери подорожей

Технології AR і VR, а також штучний інтелект знайшли своє застосування в туристичному бізнесі. До недавніх пір всілякі додатки і навігаційні системи для туристів із застосуванням технологій AR і VR були лише ідеями і до їх реалізації діло не доходило.

IT компанія ServReality вирішила змінити цю ситуацію  і створила інноваційний туристичний проект «Touristl». Тепер, завдяки застосуванню технологій доповненої реальності в сфері туризму, подорожі стають все більш цікавими  та видовищними. До того ж, використання штучного інтелекту в додатку дозволяє максимально зануритися в подорож і давати користувачеві саме те, що йому потрібно.

«Touristl» – це глобальний міжнародний проект, в створення якого розробники вклали всі сили і досвід.

mission-app.jpg

Карта розширення проекту

  • Україна
  • Англія
  • Німеччина
  • Ізраїль
  • США
about-project-page-map.jpg

Цілі проекту

about-project-page-target-icon-1.png

Оптимізувати і покращити туристичний бізнес. Використання доповненої реальності в туристичних маршрутах дозволить зробити подорож цікавіше, економніше і більш пізнавальною.

about-project-page-target-icon-2.png

В наш складний час пандемії дуже важливо уникати місця великих скупчень людей. Саме тому одна з найголовніших цілей проекта – зробити подорож безпечною за рахунок побудови персональних маршрутів і проведення індивідуальних екскурсій.

about-project-page-target-icon-3.png

Залучити інвесторів для співпраці і спільного розвитку туристичного бізнесу.

mission-map.jpg

Як бачите, «Touristl» – не просто гра чи вузьконаправлений додаток. Це глобальна задумка, покликана докорінно змінити уявлення про туризм і зміцнити позиції України на міжнародному ринку інформаційних технологій.

Місія проекту Турістл – зробити планування поїздки і знайомство з новими містами простіше, а завдяки штучному інтелекту і застосування AR / VR технології ми хочемо пробудити інтерес до вивчення нових місць у більшої кількості людей.

Додаток на тестуванні

Ви можете запитати тестовий
доступ, написавши нам на пошту: